<![CDATA[Zengő motorsport hírek]]> http://www.zengomotorsport.hu/ hu-HU <![CDATA[Aurèlien Panis Zengős színekben indul a 2017-es szezonban!]]> http://www.zengomotorsport.hu/aur_lien_panis_zengos_szinekben_indul_a_2017_es_szezonban Tue, 31 Jan 2017 12:30:00 +0000 Saint-Martin-d'Hères -ben. Aurélien tehetsége már az elmúlt években is megmutatkozott, hiszen F1-es futamgyőztes édsapjához Oliver Panishoz hasonlóan több formulaautós sorozatban is kimagasló eredményeket ért el. A fiatal, francia versenyző egy évre kötelezte el magát csapatunknál. ]]> <![CDATA[A legemlékezetesebb ]]> http://www.zengomotorsport.hu/a_legemlekezetesebb Tue, 03 Jan 2017 13:21:00 +0000 <![CDATA[Karácsonyi ajándékunk: Nektek!]]> http://www.zengomotorsport.hu/karacsonyi_ajandekunk_nektek Tue, 20 Dec 2016 15:01:00 +0000 <![CDATA[Örök élmény]]> http://www.zengomotorsport.hu/orok_elmeny Fri, 02 Dec 2016 11:26:00 +0000 <![CDATA[A szezon utolsó versenyhétvégéje]]> http://www.zengomotorsport.hu/a_szezon_utolso_versenyhetvegeje Tue, 29 Nov 2016 13:19:00 +0000 <![CDATA[2016 Katar - galéria]]> http://www.zengomotorsport.hu/2016_katar_galeria Tue, 29 Nov 2016 10:22:00 +0000 <![CDATA[Az utolsó állomás, Katar]]> http://www.zengomotorsport.hu/az_utolso_allomas_katar Mon, 14 Nov 2016 15:08:00 +0000 <![CDATA[Utazz velünk csapattagként Katarba!]]> http://www.zengomotorsport.hu/utazz_velunk_csapattagkent_katarba Wed, 09 Nov 2016 11:55:00 +0000 <![CDATA[2016 OB - galéria]]> http://www.zengomotorsport.hu/2016_ob_galeria Mon, 17 Oct 2016 11:37:00 +0000 <![CDATA[Örömautózás kis extrákkal]]> http://www.zengomotorsport.hu/oromautozas_kis_extrakkal Mon, 17 Oct 2016 10:39:00 +0000 <![CDATA[2016 ETCC Imola - galéria]]> http://www.zengomotorsport.hu/2016_etcc_imola_galeria Fri, 07 Oct 2016 13:35:00 +0000 <![CDATA[Európa-bajnoki 3. helyezett: Nagy Norbert]]> http://www.zengomotorsport.hu/europa_bajnoki_3_helyezett_nagy_norbert Fri, 07 Oct 2016 11:40:00 +0000 <![CDATA[Bajnokavató vasárnap]]> http://www.zengomotorsport.hu/bajnokavato_vasarnap Sun, 25 Sep 2016 12:07:00 +0000 <![CDATA[Innen szép nyerni]]> http://www.zengomotorsport.hu/innen_szep_nyerni Sun, 25 Sep 2016 03:04:00 +0000 <![CDATA[Briefing, shake down, happy hour]]> http://www.zengomotorsport.hu/briefing_shake_down_happy_hour Sat, 24 Sep 2016 05:23:00 +0000 <![CDATA[2016 WTCC Kína - galéria]]> http://www.zengomotorsport.hu/2016_wtcc_kina_galeria Fri, 23 Sep 2016 09:44:00 +0000 <![CDATA[Először 16-an Kínában]]> http://www.zengomotorsport.hu/eloszor_16_an_kinaban Fri, 23 Sep 2016 08:54:00 +0000 <![CDATA[Az utolsó előtti állomás]]> http://www.zengomotorsport.hu/az_utolso_elotti_allomas Tue, 20 Sep 2016 11:14:00 +0000 <![CDATA[Dráma a japán futamon!]]> http://www.zengomotorsport.hu/drama_a_japan_futamon Sun, 04 Sep 2016 13:39:00 +0000 <![CDATA[A tanulási szakaszban vagyunk még mindig]]> http://www.zengomotorsport.hu/a_tanulasi_szakaszban_vagyunk_meg_mindig Sat, 03 Sep 2016 07:44:00 +0000